Pełen akcji wieczór kawalerski: Gdzie się udać?

Do rytuałów przedślubnych należy oczywiście wieczór kawalerski. Nie jest już tak, że dotyczy to tylko panów młodych, a formy pożegnania również stają się coraz bardziej zróżnicowane. Jeśli planujesz wieczór kawalerski dla przyjaciela lub dziewczyny, którzy lubią akcję, niespodzianki i oryginalne pomysły, prawdopodobnie domyślasz się, że striptiz i hektolitry alkoholu ich nie zadowolą. Dla takich przypadków, oto kilka wskazówek, co naprawdę action-packed wieczór kawalerski może wyglądać.

Escape game

Różne gry ucieczki grupowej są teraz bardzo popularne. W internecie można znaleźć wiele z nich, o różnej tematyce. Możecie też zaplanować własną „grę bitewną“, z humorystycznymi wyzwaniami mającymi na celu wejście w związek małżeński. Na przykład, panna młoda może ćwiczyć „układanie“ wałkiem na manekinie, pan młody może myć naczynia na czas i tak dalej. Wyobraźnia nie ma granic.

Lasergame lub paintball

Z humorystycznym wstępem, że małżeństwo to walka, możesz zabrać pana młodego lub pannę młodą na „trening“. Wizyta w grze w lasergame lub paintball może być urozmaicona kostiumami, na przykład: jeden z przeciwników może wcielić się w teściową, panna młoda może wziąć udział w swojej sukni ślubnej (oczywiście nie tej prawdziwej, ale takiej, którą można pobrudzić i zniszczyć). Bądź kreatywny, a zabawa jest gwarantowana.

Przypływ adrenaliny

Dla prawdziwych adrenaliny junkies, można włączyć rzeczy, takie jak skoki na bungee, tandem skydiving lub inne doświadczenia adrenaliny dla żądnych przygód w ich wieczór panieński. Nieco mniej dramatyczną opcją jest lot balonem na ogrzane powietrze, w którym może wziąć udział większa liczba osób wraz z Parą Młodą. Należy jednak pamiętać, że planowanie lotu jest skomplikowane i często zdarza się, że jest on przekładany ze względu na pogodę. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o doświadczenia związane z adrenaliną, postaraj się zapamiętać to, o czym panna młoda lub pan młody mogli wspomnieć, że chcieliby spróbować. Jednocześnie jednak należy uważać, aby nie zranić kogoś tuż przed ślubem.

Pełen akcji wieczór kawalerski na łodzi

Jeśli wesele odbędzie się o odpowiedniej porze roku, można zaplanować partyboat. A zanim zacznie się picie, włączcie do programu różne sporty wodne. Spróbuj na przykład popularnych obecnie paddleboardów, flyboardów czy jetsurfingu. Również tutaj można urozmaicić sport motywem przewodnim wesela. Ciekawe, czy pan młody potrafi utrzymać się na paddleboardzie z chokerem na szyi albo czy panna młoda potrafi uderzyć bukietem w gumowy ponton podczas flyboardingu?

Kemping na łonie natury

Dla miłośników przyrody można zaplanować weekend gdzieś w wielkim plenerze. Ze spaniem w namiocie, ogniskiem, pełną przygód wędrówką na szczyt góry lub wspinaczką na pobliski klif. Ale pamiętaj o bezpieczeństwie, co jest prawdą w przypadku wszystkich planów na wieczór kawalerski. Doświadczenie to ma być potężne, ale panna młoda lub pan młody prawdopodobnie nie podziękują ci, jeśli staną przy ołtarzu z odlewem.

Oczywiście, zaplanuj program wieczoru panieńskiego zgodnie z zainteresowaniami panny młodej i jej charakteru; nie każdy wieczór panieński musi być pełen akcji. Możesz ich trochę „zdenerwować“, w końcu niespodzianki są oczekiwane. Każdy powinien mieć silne doświadczenia i oryginalne wspomnienia z ich wieczór panieński, ale nie traumy. Jeśli zdecydujesz się na wieczór kawalerski pełen akcji, często połącz popołudniowy program z wieczornym spotkaniem z rozdawaniem prezentów… no cóż, i trochę alkoholu.