Recenzje

Nie ma lepszej rekomendacji niż doświadczenie innych narzeczonych!

Jesteśmy nowi w Polsce, ale mamy duże doświadczenie! Poniżej przetłumaczyliśmy kilka opinii z Google, które są związane z naszym czeskim oddziałem – Světýlkov.cz!

Będzie nam miło, jeśli zostaniesz jednym z naszych klientów, abyśmy mogli poprosić Cię o recenzję bezpośrednio dla Lampkowo!

I nie martw się. Nie jesteśmy „česki film. Zadowolenie Panny Młodej jest dla nas priorytetem!

Klára, Sierpień 2019

Nasze wesele pięknie oświetlone dzięki firmie Svetýlkov. Zamówiliśmy pakiet MINI i wystarczyło to do oświetlenia drewnianej pergoli, na której zrobiono miejsca siedzące dla około 55 osób. Wszystkie światła i znaki były w doskonałym stanie, dostaliśmy również przedłużacz, ale nie skończyliśmy go używać. Światła były włączone przez całą noc. Kolejną rzeczą, którą muszę podkreślić jest komunikacja z właścicielem Jirka, który jest naprawdę bardzo miły i pomocny. Mogę tylko polecić Světýlkov wszystkim! 🙂

Nikola, Wrzesień 2019

Nasz ślub miał nieopisanie piękną atmosferę dzięki Světýlkowi! Pakiet Standard oświetlił zarówno nasze wewnętrzne pomieszczenia, jak i całe zewnętrzne patio i ogrodzenie. Mogę tylko polecić! Dzięki!!!

Pavlína, Wrzesień 2019

Absolutnie doskonała obsługa w bardzo przystępnych cenach. Nienaganna umowa, przekazanie i towar :). Szukałem w wypożyczalniach flar, ale Světýlkov pokonał je wszystkie. Dziękuję!

Michal, Maj 2020

Szybkie i sprawne negocjacje 🙂 Wszystko w pełni sprawne. Lampki dodały blasku dekoracji. Polecam

Ivana, Lipiec 2020

Szybka i bezproblemowa komunikacja, super obsługa, dekoracja światłem idealna. Polecam w 100% 🙂

Tomáš, Sierpień 2020

Mogę tylko polecić. Przekazanie urządzenia odbyło się bezproblemowo. Wręcz przeciwnie, byłem stale przyjmowany. Moim zdaniem najlepsza cena do wydajności. Wszystkie światła działały bez problemów.

Michaela, Wrzesień 2020

Wszystko poszło świetnie! Komunikacja, przekazanie i stan świateł 🙂 Polecam, bo bardzo warto je po prostu wypożyczyć, a nawet w mini zestawie jest ich bardzo dużo!

Daria, Październik 2020

Dzięki lampom z firmy Světýlkov nasza dekoracja ślubna była naprawdę piękna. Doskonała komunikacja i wysokiej jakości produkt. 🙂

Simona, Czerwiec 2021

Gorąco polecam! Światła przeniosły nasze wesele na wyższy poziom 🙂 wszystko działało pięknie, było gotowe, świetna komunikacja i co nie mniej ważne więcej rozsądna cena. Jeśli zastanawiamy się nad oświetleniem na nasz ślub (które po prostu musi tam być! 🙂 ), to jest to najlepszy wybór!

Martina, Czerwiec 2021

Dziękujemy za wypożyczenie lampek, zrobiły świetny klimat na weselu! Razem z zespołem oceniliśmy ich jako najlepszą inwestycję pieniędzy w nasze wesele! Wypożyczenie i zwrot były łatwe, serwis jest świetnie skonfigurowany! Pomagali i doradzali nam we wszystkim! Dziękuję!

Eliška, Lipiec 2021

Potrzebowaliśmy kilka świateł na nasz ślub i nie chcieliśmy kupować ich dużo, więc byliśmy zadowoleni, że znaleźliśmy Svetýlkov. Wszystko poszło gładko, światła dotarły na czas, w porządku, a komunikacja była świetna. Mogę polecić.

Lukáš, Sierpień 2021

Svetylkov podniósł nasze wesele o kilka poziomów! Zdecydowanie polecamy ich usługi – profesjonalne podejście, dostępność dla każdego, oświetlenie w świetnej cenie i wszystko do uzgodnienia. Było bardzo miło i polecamy go na inne imprezy – przyjęcia, grille, koncerty itp.

Veronika, Wrzesień 2021

Światła były przepiękne i pomogły stworzyć niesamowitą atmosferę. Komunikacja była perfekcyjna. Przede wszystkim jednak podobał mi się termin realizacji – nie dzień przed ślubem, ale ładne 2-3 dni przed. I to strasznie ułatwiło mi dotrzymanie terminu. Dziękuję.