Tanie dekoracje ślubne? Té 4 może zrobić każdy

Zwykle nie przygotowuje się ślubu z dnia na dzień, a najczęściej nowożeńcy „pobierają się“ 9 – 12 miesięcy po zaręczynach. To mnóstwo czasu, aby wszystko wcześniej przemyśleć, przygotować, a także wykonać prawie darmowe dekoracje ślubne, które wprowadzą miłą atmosferę. Biorąc pod uwagę obecne trendy, postanowiliśmy opisać najprostsze opcje, które naprawdę każdy może wykonać i pokazać, że nawet tanie dekoracje ślubne sprawią, że każde wesele będzie bardziej komfortowe.

Koła drewniane

Drewniane kółka są niemal obowiązkowym elementem wyposażenia. Niewiele stołów weselnych brakuje dzisiaj i można je łatwo zrobić samemu. Idealne jest drewno brzozowe, które swoim białym kolorem automatycznie przywołuje klimat wesela, ale jest też często bardzo suche i nie zabarwia gości żywicą.

Na wszelki wypadek pozwól im wyschnąć na słońcu przez kilka dni. Jeśli zdecydują się Państwo na samodzielne cięcie kół, zalecamy bardziej pracochłonną opcję z piłą ręczną zamiast piły łańcuchowej. Cięcie jest czystsze, ale też nie tak regularne, a jeśli nie jesteś wymagający, ucieszy Cię fakt, że każde koło będzie oryginalne i niepowtarzalne. A jednocześnie przygotowania do ślubu możecie wzbogacić o poprawę swojej sprawności fizycznej ?

Taczki te mogą również doskonale komponować się z jedną z głównych dekoracji ślubnych. Do bramy ceremonialnej.

Owijki

Inną popularną dekoracją ślubną są słoiki po dżemie. Jeśli jesteś ostrożny, możesz sam zebrać ich wystarczająco dużo w ciągu roku, możesz też poprosić rodzinę i przyjaciół o pomoc. Wystarczy potem odcedzić słoiki, wyrzucić etykiety i użyć ich jako wazonów na mniejsze dekoracje z kwiatów ślubnych. Dodając sznurki do ich nici, można łatwo zrobić wiszące wazony, które wyglądają idealnie na gałęziach drzew, jak również w pomieszczeniach.

Więcej crafty wśród ciebie może drutować one z elektrycznym okablowaniem i dodawać żarówki. Ci, którzy nie chcą się forsować, sięgają po łańcuch żarówki!

dekoracją ślubną

Tanie dekoracje ślubne? Złote butelki do wina

Pierwsza, nieco trudniejsza w przygotowaniu, dekoracja na wesele, ale tym piękniejsza, a przy tym ich przygotowanie umili niejeden wieczór ? Butelki do wina są jakby stworzone do dłuższych kwiatów i świetne jest też to, że każdy winiarz ma butelki o różnej wysokości, średnicy, kształcie itd. Jeśli zdecydujesz się na lakierowanie butelek, najpierw musisz pozbyć się etykiet, które są trudniejsze do usunięcia niż etykiety na słoiki.

Następnie należy dokładnie wyczyścić każdą butelkę alkoholem, aby upewnić się, że farba pozostaje na. Po pomalowaniu, albo owiń każdą butelkę, albo zaakceptuj fakt, że podczas transportu nabiorą patyny. Kwiaty ślubne będą w nich wyglądać naprawdę pięknie.

Nie pijesz tak dużo wina i być może nie lubisz złotego koloru? Innym rozwiązaniem są nasze podświetlane butelki, które będą wyglądać naprawdę świetnie!

Żywność w puszkach

Ptysie i kompotowniki to zdecydowanie najprostsze dekoracje ślubne, jakie można zdobyć. Po prostu je skonsumuj, pozbądź się etykiet i kleju i użyj ich. Najczęściej są one pięknie srebrne, więc nie ma potrzeby dokonywania w nich żadnych przeróbek.

Nawet z tymi podstawami, możesz mieć piękne wesele, a jeśli zdecydujesz się zrobić niektóre z dekoracji ślubnych samodzielnie, będziesz wśród 75% wszystkich gości weselnych, którzy zrobili to według naszej ankiety. Czy będziesz wśród nich?